4e zitting - Donderdag 5 mei 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 4927
update-catalogue
Herman Heuff (1875-1945)

Veemarkt bij de Waag, Alkmaar

maroufle, gesign. r.o., 35 x 35 cm.

[1]

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 260
Hamerprijs: € 260

Hamerprijs: € 260

outbid-warning
Overboden