4e zitting - Donderdag 5 mei 14.00 uur: 4800-4970 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4929
Herman Heuff (1875-1945)

Winters landschap bij Brouwershaven

paneel, 1924, gesign. r.o., 20 x 26 cm.

Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220

Hamerprijs: € 220