3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Herman Heuff (1875-1945)
Grachtje, Brugge / Tuin te Haarlem
paneel, gesign. l.o., 23 x 31 cm. en aquarel, gesign., 14 x 16 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 50
Hamerprijs: € 50