4e zitting - Donderdag 5 mei 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 4874
update-catalogue
Adri Pieck (1894-1982)

'In bloeimaand'

doek, gesign. l.o., verso titel en signatuur, 50 x 60 cm.

[1]

Taxatie: € 800 - € 1.500
Huidig bod: € 725
Hamerprijs: € 725

Hamerprijs: € 725

outbid-warning
Overboden