Catalogusnummer: 5051
Breyten Breytenbach (geb. 1939)

'La bouteille ..'

aquarel, verso gesign., '87, 31 x 24 cm.

Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 280
Hamerprijs: € 280

Hamerprijs: € 280