Catalogusnummer: 4907
Harmen Meurs (1891-1964)

Gladiolen voor een venster

doek, gesign. r.o., '30, beschadigingen aan de verf, Herkomst: Christies Amsterdam, 13 maart 2012, lot 81, 118 x 90 cm.

Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 500
Hamerprijs: € 500

Hamerprijs: € 500