3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Gerard Reve - De grote taart - Amstelveen, AMO, 1991
- gebonden in half perkament in kartonnen schuifcassette - 23 x 35 cm - genummerd (nummer XXXI van 51 luxe exemplaren) en gesigneerd met pagina in handschrift in een omslag in steekzak aan binnenzijde achterplat. Met een aantekening in druk van Gert Jan Hemmink.
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 320
Hamerprijs: € 320