3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4710 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4697
update-catalogue
Gerard Reve - De grote taart - Amstelveen, AMO, 1991
  • gebonden in half perkament in kartonnen schuifcassette - 23 x 35 cm - genummerd (nummer XXXI van 51 luxe exemplaren) en gesigneerd met pagina in handschrift in een omslag in steekzak aan binnenzijde achterplat. Met een aantekening in druk van Gert Jan Hemmink.

[1]

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 320
Hamerprijs: € 320

Hamerprijs: € 320

outbid-warning
Overboden