Catalogusnummer: 5141
Co Westerik (1924-2018)
Meisje met beer
litho, gesign. r.o., 1987, 34/40, 25 x 25 cm.
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100
Hamerprijs:
€ 100