3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4710 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4681
update-catalogue
Drie diverse tekeningen, 20e eeuw

22 x 27 cm. tot 35 x 55 cm.

[3]

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100

outbid-warning
Overboden