4e zitting - Donderdag 5 mei 14.00 uur: 4800-4970 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4915
Leo Gestel (1881-1941)

Collectie van negen diverse tekeningen

negen tekeningen, twee gesigneerd en gedateerd 1932, 20 x 15 cm. tot 40 x 28 cm.

[map]

Taxatie: € 400 - € 800
Huidig bod: € 420
Hamerprijs: € 420

Hamerprijs: € 420