3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4713 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4611
Alfred Löb (1883-1959)

Portret van mevrouw H.

doek, gesign. l.o., 1958, 110 x 80 cm.

Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 50
Hamerprijs: € 50

Hamerprijs: € 50