16e zitting - Dinsdag 17 mei 19.00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2636
Hildo Krop (1884-1970), bruin gepatineerde bronzen buste, ca. 1938

Voorstellende Hendrik Johnan Versteeg. Geplaatst op coromandelhouten sokkel. Gesigneerd: Hildo Krop.

h. 41 cm, b. 34 cm, d. 26 cm. h. incl. sokkel 53 cm.

Gipsen buste afgebeeld in 'Hildo Krop, portretten', Wim Heij, 2011.

Taxatie: € 800 - € 1.200
Huidig bod: € 2.600
Hamerprijs: € 2.600

Hamerprijs: € 2.600