3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4713 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4612
Theo Hanrath (1853-1888)

De Waalseilandsgracht. Hierbij schilderij.

doek, gesign. r.o., 44 x 53 cm.

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120

Hamerprijs: € 120