15e zitting - Dinsdag 17 mei 14.00 uur: 2007-2223 - European Sculpture and Decorative arts
Catalogue number: 2369
Half- of werfmodel, binnenvaartschip 'ZHB 1', 4e kwart 19e eeuw.

Gemonteerd op houten wandplank, geschilderde vlag. (ZHB, Zuid-Hollandsche Bierbrouwerij), (beschadigingen).

l. 76 cm, h. 26 cm.

Estimate: € 250 - € 350
Current bid: € 100
Hammer Price: € 100

Hammer price: € 100