15e zitting - Dinsdag 17 mei 14.00 uur: 2007-2223 - European Sculpture and Decorative arts
Half- of werfmodel, binnenvaartschip 'ZHB 1', 4e kwart 19e eeuw.
Gemonteerd op houten wandplank, geschilderde vlag. (ZHB, Zuid-Hollandsche Bierbrouwerij), (beschadigingen).
Estimate: € 250 - € 350
Current bid: € 100
Hammer Price: € 100