4e zitting - Donderdag 5 mei 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 4930
update-catalogue
Herman Heuff (1875-1945)

De Verklikkerduinen, Burgh-Haamstede

maroufle, gesign. l.o., '31, 34 x 42 cm.

[1]

Taxatie: € 120 - € 180
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200

outbid-warning
Overboden