4e zitting - Donderdag 5 mei 14.00 uur: 4800-4970 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4930
Herman Heuff (1875-1945)

De Verklikkerduinen, Burgh-Haamstede

maroufle, gesign. l.o., '31, 34 x 42 cm.

Taxatie: € 120 - € 180
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200