12e zitting - Vrijdag 13 mei 10.00 uur: 4000-4305 - Aziatica (Japan 4000- 4220) (Houtsnedes 4250-4305)
Catalogusnummer: 3214
Japan, drie houten netsukes en een snijwerkje, 20e eeuw,

de netsukes in de vorm van een octopus met vis, een paar dromedarissen, gesigneerd, en een paar schildpadden, gesigneerd, het snijwerkje in de vorm van een tijger, gesigneerd

h. 2-5 cm

[4]

Japan, three wood netsukes and a small carving, 20th century, the netsukes shaped as an octopus with fish, a pair of camels, signed, and a pair of turtles, signed, the carving is of a tiger, signed. Condition: some surface wear.

Taxatie: € 80 - € 100
Huidig bod: € 60
Hamerprijs: € 60

Hamerprijs: € 60