6e zitting - Donderdag 11 juni 14.00 uur : 5000-5222 - Moderne kunst uit diverse particuliere collecties
Catalogusnummer: 5173
Horst Antes (geb. 1936)

'Symbiosion'. Portfolio met tien litho's en tien gedichten door Hans Andreus, 1967. In originele foedraal.

tien litho's

42 x 47,5 cm.

allen gesign. en genummerd 63/100

Herkomst: Uitgegeven door Galerie d'Eendt, Amsterdam, 1967.

Taxatie: € 200 - € 500
Huidig bod: € 650
Hamerprijs: € 650

Hamerprijs: € 650