1e zitting - Woensdag 4 mei 10.00 uur: 0600-0870 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 534
Oekraïne, paar wodkabekertjes, Rusland, vijf wodkabekertjes, ca. 1900,

paar kelkvormig op voet, Mt. SP, Kiev, 2e gehalte en set van drie en één paar, alle met decoratieve graveringen en voorstelling van gebouwen, diverse meestertekens, keurmeesters en steden gemerkt,

h 6 cm, h ca 4,5 cm, 144 gr.

[7]

Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220

Hamerprijs: € 220