16e zitting - Dinsdag 17 mei 19.00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2654
Jan van der Vaart, bronskleurig geglazuurde steengoed 'Unica' vaas, 1978,

diabolovormig, onderzijde ingekerfd '78 Vd Vaart' en wiel (bodem met haarlijn)

h. 10,5 cm

Provenance: Nalatenschap Theo van der Vaart, Amsterdam

Taxatie: € 120 - € 180
Huidig bod: € 1.300
Hamerprijs: € 1.300

Hamerprijs: € 1.300