4e zitting - Donderdag 5 mei 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 4897
update-catalogue
Hal Wichers (1893-1968)

Kratermeer Telga Patengan met vulkaan Patuha, Java

doek, gesign. r.o., 52 x 96 cm.

[1]

Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 875
Hamerprijs: € 875

Hamerprijs: € 875

outbid-warning
Overboden