3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4713 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4621
Ad Verdonk (1894-1977)

Vissende jongen met zijn vangst

doek, gesign. r.o., 1946, 70 x 50 cm.

Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100