4e zitting - Donderdag 5 mei 14.00 uur: 4800-4970 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4941
Frederick Serger (1889-1965)

Stilleven

maroufle, gesign. r.o., 50 x 65 cm.

Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 580
Hamerprijs: € 580

Hamerprijs: € 580