Ryoichi Yamazaki (geb. 1976)
potlood en aaquarel op papier op board, verso gesign., niet ingelijst, 2008, 74 x 51 cm.
Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 1.700
Hamerprijs: € 1.700