4e zitting - Donderdag 5 mei 14.00 uur: 4800-4970 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4940
Armand Bouten (1893-1965)

Naakten in een landschap (verso florale compositie)

aquarel, pastel, inkt, potlood en pastel, herkomst: Christie's Amsterdam, Kerseboom Unlimited, 6 maart 2007, gesign. r.o., 28 x 37,5 cm.

Taxatie: € 800 - € 1.200
Huidig bod: € 800
Hamerprijs: € 800

Hamerprijs: € 800