5e zitting - Donderdag 3 november 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Toegeschreven aan Willem van Konijnenburg (1868-1943)
doek, onduidelijk gesign., 90 x 60 cm.
Taxatie: € 150 - € 300
Huidig bod: € 50
Hamerprijs: € 50