5e zitting - Donderdag 3 november 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4903
Toegeschreven aan Willem van Konijnenburg (1868-1943)

Meisje met geiten

doek, onduidelijk gesign., 90 x 60 cm.

Taxatie: € 150 - € 300
Huidig bod: € 50
Hamerprijs: € 50

Hamerprijs: € 50