3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4724 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Hollandse school, 18e/19e eeuw, elegant gezelschap,
Hierbij aquarel door Jan Groenenstein en houtsnede, onbekende kunstenaar
Taxatie: € 80 - € 150
Huidig bod: € 6.200
Hamerprijs: € 6.200