Catalogusnummer: 4696
Hollandse school, 18e/19e eeuw, elegant gezelschap,

Hierbij aquarel door Jan Groenenstein en houtsnede, onbekende kunstenaar

Taxatie: € 80 - € 150
Huidig bod: € 6.200
Hamerprijs: € 6.200

Hamerprijs: € 6.200