3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4710 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4679
update-catalogue
Bergense school, 20e eeuw

Boerderij

doek, 30 x 40 cm.

[1]

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 80
Hamerprijs: € 80

Hamerprijs: € 80

outbid-warning
Overboden