3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4713 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4620
Gesigneerd Paerels

Figuren bij de zee

doek, 50 x 70 cm.

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 2.600
Hamerprijs: € 2.600

Hamerprijs: € 2.600