3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4710 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4660
update-catalogue
Onbekende kunstenaar, begin 20e eeuw

Slapende vrouw

board, 72 x 72 cm.

[1]

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 700
Hamerprijs: € 700

Hamerprijs: € 700

outbid-warning
Overboden