3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4713 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4593
Gesigneerd H. Lebasque

Figuren in een café

tekening, 22 x 16 cm.

Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200