4e zitting - Donderdag 5 mei 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 4939
update-catalogue
Jean Marie Boomputte (geb. 1947)

'Le rouge et le verre'

doek, verso gesign., '96, 55 x 65 cm,

[1]

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 320
Hamerprijs: € 320

Hamerprijs: € 320

outbid-warning
Overboden