4e zitting - Donderdag 5 mei 14.00 uur: 4800-4970 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4939
Jean Marie Boomputte (geb. 1947)

'Le rouge et le verre'

doek, verso gesign., '96, 55 x 65 cm,

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 320
Hamerprijs: € 320

Hamerprijs: € 320