3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4664
Gesigneerd L.G. '14

Bomen

board, 37 x 48 cm.

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 420
Hamerprijs: € 420

Hamerprijs: € 420