4e zitting - Donderdag 5 mei 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 4904
update-catalogue
Pravoslav Kotik (1889-1970)

Figuren

board, gesign. l.o., 1929, herk. Sotheby's Amsterdam, 07 maart 2006, lot nr. 312, 33 x 46 cm.

[1]

Taxatie: € 2.000 - € 4.000
Huidig bod: € 4.200
Hamerprijs: € 4.200

Hamerprijs: € 4.200

outbid-warning
Overboden