3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4610
Onduidelijk gesigneerd r.o.

Rivierlandschap

board, 47 x 68 cm.

Taxatie: € 150 - € 300
Huidig bod: € 300
Hamerprijs: € 300

Hamerprijs: € 300