3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4590
Onbekende kunstenaar, 20e eeuw

Landschap met veld met bloemen

doek, 40 x 60 cm.

Taxatie: € 150 - € 300
Huidig bod: € 150
Hamerprijs: € 150

Hamerprijs: € 150