Catalogusnummer: 4525
Cecil Aldin (1870-1935)

Postkoets

litho, gesign. in de druk, 40 x 100 cm.

Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 80
Hamerprijs: € 80

Hamerprijs: € 80