4e zitting - Donderdag 5 mei 14.00 uur: 4800-4970 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4955
Onbekende kunstenaar, 19e/20e eeuw

Berglandschap

doek, 40 x 55 cm.

Taxatie: € 400 - € 800
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100