3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4710 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4654
update-catalogue
Onbekende kunstenaar, 20e eeuw

Vrijend paar

houtskool en pastel, 49 x 67 cm.

[1]

Taxatie: € 150 - € 300
Huidig bod: € 800
Hamerprijs: € 800

Hamerprijs: € 800

outbid-warning
Overboden