99844990
Catalogusnummer: 4885
E. Hagedoorn (20e eeuw)

Polderlandschap met molens

paneel

31 x 40 cm.

gesign. l.o.

Taxatie: € 60 - 100
Hamerprijs: € 70

Hamerprijs: € 70