16e zitting - Dinsdag 17 mei 19.00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2664
Jan van der Vaart, bronskleurig geglazuurde steengoed 'Multipel' tulpenvaas, 1997,

ontwerp in opdracht van het ministerie van OCW voor deelnemende ministers en staatssecretarissen aan de Eurotop 1997 in een oplage van 60 stuks, niet gesigneerd

h. 15 cm

Provenance: Nalatenschap Theo van der Vaart, Amsterdam

Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 6.500
Hamerprijs: € 6.500

Hamerprijs: € 6.500