7e zitting - Vrijdag 6 mei 14.00 uur: 8600-8658 - Antieke en klassieke stoelen en banken
Catalogusnummer: 8001
Kapitale mahoniehouten koningsstoel, laat 19e eeuw,

rijk gestoken met o.a. draak, mascarons, bloem- en bladmotieven. Hierbij voetenbankje en los kussen

h. 176 cm

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200