1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4906
Romain Steppe (1895-1927)
Boten op zee
board
24 x 31 cm.
gesign. l.o.
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140
Hamerprijs:
€ 140