3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4713 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4599
Charles Rochussen (1814-1894)

Figuren in een boot op een rivier

doek, gesign. r.o., 29 x 36 cm.

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160

Hamerprijs: € 160