13e zitting - Vrijdag 13 mei 13.00 uur: 3250-3498 - Aziatica - (China en Zuid-Oost Azie)
Catalogusnummer: 3303
Thailand, verguld bronzen figuur van Boeddha, Rattanakosin periode, 19e eeuw,

gezeten in dhyanasana op een getrapte troon, zijn handen in bhumisparsamudra, zijn gewaden bedrukt met florale en stermotieven

h. 53 cm

Provenance: Uit een particuliere collectie Zuid Oost Aziatische Boeddha’s

Thailand, gilt bronze figure of Buddha, Rattanakosin period, 19th century, seated in dhyanasana on a stepped throne, his hands in bhumisparsamudra, his robed imprinted with floral and stellar motifs

Taxatie: € 800 - € 1.500
Huidig bod: € 1.900
Hamerprijs: € 1.900

Hamerprijs: € 1.900