3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4713 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4619
Onbekende kunstenaar, 18e/19e eeuw

Portret van een dame

doek, 68 x 54 cm.

Taxatie: € 20 - € 400
Huidig bod: € 625
Hamerprijs: € 625

Hamerprijs: € 625