3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4710 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4655
update-catalogue
Ruscha Langelaan (geb. 1946)

Spelende kinderen in het gras

paneel, ongesign., 9 x 24 cm.

[1]

Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100

outbid-warning
Overboden