4e zitting - Donderdag 5 mei 14.00 uur: 4800-4970 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4840
Camille Nicolas Lambert (1876-1963)

Twee badende vrouwen

doek, gesign. r.o., 55 x 67 cm.

Taxatie: € 3.000 - € 5.000
Huidig bod: € 9.000
Hamerprijs: € 9.000

Hamerprijs: € 9.000