4e zitting - Donderdag 5 mei 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 4951
update-catalogue
Jan van Vuuren (1871-1941)

Boerderij bij een korenveld

doek, gesign. r.o., 40 x 60 cm.

[1]

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 360
Hamerprijs: € 360

Hamerprijs: € 360

outbid-warning
Overboden