3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4710 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4519
update-catalogue
Hollandse school, 18e eeuw

Portret van een dame

doek, 80 x 65 cm.

[1]

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 950
Hamerprijs: € 950

Hamerprijs: € 950

outbid-warning
Overboden