3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4710 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4530
update-catalogue
Hollandse school, 18e eeuw

Portret van en dame met hondje

doek, 83 x 67 cm.

[1]

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 1.250
Hamerprijs: € 1.250

Hamerprijs: € 1.250

outbid-warning
Overboden